Мабуть, хотілося б розпочати з того, що таке взагалі дистанційне навчання... Як стверджує Wikipedia, Дистанці́йне навча́ння — сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів, визначних постатей у певних галузях науки, політиків), до тих, хто навчається (студентів чи слухачів). Застосовується під час підготовки як у ВНЗ, так і в Бізнес-школах. Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі, надання студентам можливості самостійної роботи з освоєння досліджуваного матеріалу, а також
консультаційний супровід у процесі дослідницької діяльності. Дає змогу навчатися на відстані, за допомогою диспутів експертів із кількох країн, за відсутності викладача.
Як на мене ідея дистанційного навчання сама по собі є геніальною! Перш за все, ти маєш можливість прослухати курс лекцій експерта в будь якій галузі, який радо ділиться з тобою своїми знаннями. Твоя група - це сотні іноземців по цілому світу, які також як і ти слухають цей курс, читають ці самі презентації та дивляться ті самі відеоролики. Ви берете участь в спільних дискусіях та оцінюєте одне одного.
Iversity – це новітня європейська платформа Відкритих Масових Онлайн Курсів (MOOC), яка дозволяє взяти участь в безкоштовних курсах під керівництвом найкращих професорів світу! Програмування, архітектура, філософія, таємниці космосу, чи права людини – теми курсів різноманітні. Від 4 до 8 тижнів з допомогою новітніх технологій онлайн навчання команда курсу на професійному рівні допоможе вам здобути знання та практичні навички. При цьому більшість курсів розроблено так, що вони не потребують від вас попередніх глибок знань в тій, чи іншій галузі, а дають базу та занурюють в деталі вже в процесі навчання.
Отже, почну одразу з свого досвіду. Реєстрація є дуже проста, а також є можливість залогуватися з facebook. Вибір курсів є достатньо великий, щоб кожен знайшов щось, що зацікавить саме його. Я обрав собі для навчання “The Future Of Storytelling”. Зацікавив курс тим, що письменники та інші митці діляться особистим досвідом як розробити цікавий сюжет трейлера, відеогри, блогу, серіалу, масової
рольової гри, чи як цікаво розповісти історію. Здавалося б: і це курс? В нашому баченні курс це нудна і нікому не потрібна математика, кілька годинні лекції з історії і т.д. Особливість дистанційного навчання полягає в тому, що замість того щоб читати дуже загальну тему, курс є дуже чітко представлений в рамках інформативності, і ніхто не старається "лити водичку" і розповідати ні про що. Все проходить дуже чітко і швидко: тільки факти, коментарі, і домашнє завдання. Домашнє завдання доречі, це теж окрема тема. Де б Вас ще заставили намалювати комікс і поширити якимись соціальними мережами чи іншими ресурсами? Чи написати історію з свого особистого життя від імені супер героя? А потім опублікувавши, читаєш коментарі решти слухачів курсу і отримуєш від них оцінки. Ось така система панове.По закінченні кожного ACT ти отримуєш тести, які повинен розв'язати. Це перевіряє чи ти дійсно слухав, чи просто пролистав програму. Поки не дасиш правильну тестову відповідь по відеоуроку - ти не отримаєш доступу до наступного. Навчання є повністю безкоштовне, і по завершенні ти отримуєш сертифікат про проходження курсу. Таким чином, ти маєш можливість розвивати в собі якісь нові знання, які раніше тобі здавалися неймовірними, через брак базової інформації. Курси в Iversity є дуже індивідуальними і розкривють лише окрему тему, яка тебе цікавить.
Для навчання можна легко використовувати як стаціонарний комп'ютер так і планшет. Твоя особиста анкета, яка є і сторінкою зроблена дуже зручно і ти легко можеш побачити коли розпочинається обраний тобою курс, д/з, timeline, та постійно мати доступ до нових курсів чи інформації про викладачів. Також, присутній блог, де дуже багато цікавих статей по мотивації чи загальних темах. Отже, рекомендую спробувати чи підходить для Вас така система освіти, подивитися на нові можливості та оцінити Iversity самому.
Немає коментарів:
Дописати коментар